UR & KLOCKOR / Övriga ur / Fickur 17515043
nr 1751 5043
Fickur
silver, 1800-tal. Diameter: 4 cm, bruttovikt: 40 g
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 15 december 2025
kl 20:22:25
15/12 16:25:02
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Silver
Fickur
nr 1751 5043
Fickur
| Utrop: | 700 kr |
| Såld: | 300 kr |
måndag 15 december 2025 |
| 15/12 16:25:02 | 1 | Vinnande bud |
Silver
Silver